Jesteś w: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Dokumenty dotyczące zarejestrowania komitetu incjatywy obywatelskiej złożone !

17 lutego 2020

W dniu 12 lutego 2020 r.  w Sejmie zostały złozone wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zarejestrowania komitetu inicjatywy obywatelskiej wraz z projektem i podpisami obywateli

czytaj więcej

Podwyżka wynagrodzeń AiO

24 stycznia 2020

Z dniem 1 stycznia br. wchodzi w życie decyzja Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego w sprawie podwyżki dla pracowników AiO. W załączeniu przedstawiamy pismo  wysłane przez Prezydenta do prezesa Okręgu Małopolskiego Arkadiusza Boronia.

czytaj więcej

Rozmowy z Wydziałem Edukacji

24 stycznia 2020

W dniu 20 stycznia br. odbyło się pierwsze spotkanie Wydziału Edukacji z przedstawicielami związków zawodowych dotyczące regulaminu dodatków do nauczycielskich wynagrodzeń, będącego załącznikiem do uchwały Rady Miasta Krakowa .

czytaj więcej

Uwaga !

14 stycznia 2020

W zakładce  "Porozumienie w sprawie wynagrodzenia za strajk " przedstawiamy  działania, które były podejmowane zarówno przez Okręg Małopolski jak i  przez Oddzial ZNP Kraków - Podgórze w sprawie zawarcia porozumień postrajkowych.

czytaj więcej

Walczymy o godność !

09 stycznia 2020

8 stycznia odbyła się w Katowicach kolejna manifestacja nauczycieli i pracowników oświaty. Termin nawiązuje do dnia rozpoczęcia strajku. W ten sposób walczymy o godność, dobrą edukację, prestiż zawodu i przypominamy, że nasze postulaty są cały czas aktualne!
czytaj więcej

Spotkanie w MEN w sprawie płac

04 grudnia 2019

42. Krajowy Zjazd Delegatów ZNP w obiektywie

W dniu 4 grudnia w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyły się rozmowy dotyczące projektu rozporządzenia MEN zmieniającego rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego nauczycieli, ogólnych warunków przyznawania dodatków do wynagrodzenia zasadniczego oraz wynagradzania za pracę w dniu wolnym od pracy.

czytaj więcej

Wycieczka do Neapolu

02 grudnia 2019

W dniach od 26 do 31 stycznia 2020 r.  zapraszamy na wycieczkę do Neapolu i nie tylko. czytaj więcej

Sławomir Broniarz - prezesem ZNP

25 listopada 2019

Sławomir Broniarz – dotychczasowy prezes Związku – został ponownie wybrany na szefa ZNP podczas 42. Krajowego Zjazdu Delegatów ZNP.

czytaj więcej

21 - 23 listopada 2019 r. - XLII Krajowy Zjazd Delegatów

20 listopada 2019

 

Nauczyciele mają moc!
Związkowe wybory, podsumowanie ostatnich pięciu lat działalności Związku i przyjęcie strategii na kolejną kadencję – tak w skrócie rysuje się program trzydniowego 42. Krajowego Zjazdu Delegatów ZNP, który rozpocznie się w czwartek, 21 listopada 2019 r.

czytaj więcej

Edukacja w expose premiera

20 listopada 2019

We wtorek, 19 listopada w Sejmie swoje expose wygłosił  premier Mateusz Morawiecki.

czytaj więcej

 
Projektowanie stron Kraków