Jesteś w: Strona główna » Aktualności » POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE

POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE

Wobec tego, że wiele naszych koleżanek i kolegów jest zakażonych, że wiele z nich przebywa na kwarantannie w swoich domach, sprawdźmy czy nie potrzebują naszej pomocy, a jeśli tak, to spróbujmy im pomóc. Wiadomo, że będąc zdrowymi i dysponując odrobiną wolnego czasu możemy, zrobić zakupy przenieść korespondencję itp. -pomóc znajdującym się w trudnym położeniu, w bezpieczny dla nas sposób, przetrwać ograniczenia wynikające z choroby czy izolacji.

Pomagajmy naszym przyjaciołom i znajomym dbając jednocześnie o swoje i swoich najbliższych zdrowie. Unikajmy zbędnego przemieszczania się zwłaszcza komunikacją zbiorową a zdalnie pracujmy przebywając w swoich domach.

Pracodawców prosimy o nienarażanie zdrowia swych pracowników! Prosimy o ograniczenie do absolutnego minimum poruszania się po mieście oraz ograniczenie do niezbędnej i głęboko uzasadnionej potrzeby przebywania w budynkach. Wszyscy musimy zadbać o przerwanie wszelkich możliwości „transmisji” zakażeń, w przeciwnym wypadku powrót do normalności będzie oddalać się w nieskończoność.  

 

następny: WYBÓR NIE ZAKAZ

poprzedni: APEL PREZESA ZNP

« Wróć do kategorii

 
Projektowanie stron Kraków